Od

25

lat

BUDUJEMY I ROZWIJAMY
RYNEK HANDLU DIAMENTAMI
INWESTYCYJNYMI W POLSCE.

shutterstock-326721488

1995

rozpoczynamy przygodę z diamentami, by stać się najlepszymi w branży detalicznego i hurtowego obrotu tymi wyjątkowymi kamieniami inwestycyjnymi. 

 

1999

rozpoczynamy współpracę z największymi na świecie ośrodkami handlowymi w Antwerpii, Ramat Gan, Mumbaju oraz giełdami amerykańskimi.
Spełniamy obietnicę dostępu do najlepszych diamentów na świecie.

o-nas-logos

2008

Uznanie klientów i najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji pozwalają nam się rozwijać. Z myślą o koneserach piękna i amatorach nowych form lokowania kapitału rozpoczynamy sprzedaż detaliczną diamentów inwestycyjnych.

2009

wprowadzamy do oferty najrzadsze, przynoszące wyjątkowo wysokie zwroty z inwestycji, diamenty kolorowe. Stanowią one 40% naszego asortymentu.

2012

inaugurujemy projekt Kopalnia w Ghanie. Uzupełniamy w ten sposób kompleksową ofertę w Polsce i na świecie

2014

jako pierwsi w Europie Wschodniej dołączamy do programu „Pledge for Ethical Jewelry”, nadzorującego etyczny handel. Oferujemy wyłącznie diamenty wydobywane z poszanowaniem dla ludzkiej pracy i zasobów naturalnych, w krajach wolnych od konfliktów zbrojnych.

2015

otwieramy oddziały w większości największych miast w Polsce. Inwestorzy doceniają przejrzystość transakcji – jako jedyni w kraju przedstawiamy oferty sprzedaży wraz z odniesieniem do cennika hurtowego Rapaport.

onas-img-rok2015
Infografika przedstawiająca lokalizację firmy Mark na mapie

2017

powstaje Mart Diamonds Czech. Dzięki inwestycjom w technologie i nieposzlakowanej opinii u klientów zdobywamy nowe rynki.

2017

z dumą prezentujemy światu nasze najnowsze osiągnięcie – jedno z najnowocześniejszych w Europie laboratoriów, gdzie oceniamy jakość oferowanych diamentów, a także przeprowadzamy ekspertyzy powierzonych nam kamieni.

Rok 2018

JESTEŚMY JEDNĄ
Z NAJWIĘKSZYCH
I NAJBARDZIEJ
ROZPOZNAWANYCH FIRM
Z BRANŻY DIAMENTOWEJ
W EUROPIE WSCHODNIEJ.

Oferujemy klientom naturalne, bezbarwne oraz kolorowe diamenty najwyższej jakości. Ściśle współpracujemy z FCRF (Fancy Color Research Foundation), organizacją zrzeszającą i wspierającą sprzedawców diamentów kolorowych na całym świecie.